СПЕЦИАЛИСТ ПТО В СТРОИТЕЛСТВОТО

"ВИ ДЖИ ЕФ Инженеринг" ЕООД е специализирана фирма за проектиране, управление на проекти и изпълнение на строително-монтажни работи в няколко основни направления:
• Системи за инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
• Системни решения за озеленяване и ландшафтно проектиране;
• Покривни и хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
• Интегрирани соларни системи за скатни и плоски покриви.

За нуждите на екипа, търсим:

СПЕЦИАЛИСТ ПТО

Основни отговорности на позицията ще бъдат свързани с:
• Изготвяне на оферти за извършване на СМР;
• Документално обезпечаване на СМР дейността, в т.ч.:
- ценообразуване на СМР дейности;
- подготовка, сключване и следене на изпълнението на договорите;
- подготвяне на АКТ Обр. 19, отчитане на СМР дейностите и издаване на фактури;
- следене за плащанията;
• Заявяване и изписване на материали по обекти;
• Изготвяне на справки за изписаните и вложени материали в СМР дейности;

Основните ни изисквания към успешния кандидат са:
• Висше строително образование е предимство;
• Работа на подобна позиция минимум 3 години;
• Добри компютърни умения MC Office, Excel, AutoCAD, опит с ERP софтуер;
• Добри комуникативни умения и желание за работа в екип;
• Опит в работата с първични счетоводни документи ще се смята за предимство.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София бул. "Проф. Цветан Лазаров" 115

Дата:

08.10.2018

Организация:

"Ви Джи Еф Инженеринг" ЕООД

Повече информация за "Ви Джи Еф Инженеринг" ЕООД може да получите ТУК