Зам. Ръководител на Оперативен център гр. Ловеч

Основни отговорности:
• Организира и ръководи работите по поддържането и експлоатацията на електросъоръженията на територията на Оперативния център, като носи отговорност за срочното и качествено изпълнение;
• Дава мотивирани предложения за ремонт и реконструкция на електрическите съоръжения;
• Изготвя и предлага ремонтна и инвестиционна програма за съоръженията;
• Изготвя графиците за дейности свързани с експлоатацията и поддържането на електрическите съоръжения на територията на Оперативния център;
• Организира и ръководи цялостния процес по откриването и отстраняването на аварийни смущения и повреди в електроразпределителната мрежа СрН и НН на Оперативния център;
• Анализира състоянието на електроразпределителната мрежа на територията на Оперативния център и организира дейността по оптималното разпределение на електрическите товари;
• Планира, заявява, получава и контролира разхода на материали, необходими за нормалната експлоатация на съоръженията;
• Води отчетността за аварийност по съоръженията в зачисленото звено и анализира причините за възникването й, изготвя аварийните протоколи.

Изисквания:
• Средно или висше електротехническо образование;
• Професионален опит - минимум 5г.;
• Работа в сферата енергетиката ще се счита за предимство;
• Познаване правилата за текущо поддържане и ремонт на съоръженията ще се счита за предимство;
• Познаване на електрическите съоръжения в електроразпределителните мрежи в ОЦ;
• Пета квалификационна група по ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
• Много добра компютърна грамотност – MS Office;
• Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Много добри умения за работа в екип;
• Добри способности за анализ и вземане на решение в критична ситуация.

Място на работа
• гр. Ловеч

Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информираме Ви, че “ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД като администратор на лични данни ще обработва, използва и съхранява предоставените от Вас лични данни за целите на осъществяване на подбор по настоящата обява. и за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД може да предостави личните Ви данни на трети страни, само когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Всяко право по отношение на Вашите лични данни е гарантирано и може да бъде упражнено в съответствие с изискванията на приложимата законова уредба.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Ловеч

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

12.10.2018

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК