Tехнически ръководител

Описание

Строителна компания търси да назначи Технически ръководител

ИЗИСКВАНИЯ :
- висше образование - строителен инженер
- стаж по специалността - минимум 5 години
- познаване на нормативната база в строителството
- компютърна грамотност - MS Office, Autocad, интернет
-- отлично познаване и разчитане на проектна документация
- отлично познаване на строителния процес като технология,
детайли, конструктивни решения и планиране на процеса
- лоялност и отговорност
- шофьорска книжка - В категория

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ :
- организира, ръководи и контролира цялостно работата в
поверения му обект
- контролира качеството на изпълняваните СМР и отговаря за
изпълнението им в съответствие с одобрените проекти и техническа
спесификация
- координира работата на Подизпълнителите на обекта
- отговаря за спазването на поставените в графика срокове
- ежедневно/ своевременно изготвя заявки за необходимите материали и нужди за дейността на обекта
- следи за разхода на материали съгласно бюджета
- поддържа контакти с инвеститори и подизпълнители

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА :
- трудов договор
- добро заплащане
- служебен телефон

Моля изпращайте СV и снимка.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи канидати.

Личните данни на кандидатурите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.10.2018

Организация:

"Стар Бат България" ООД

Повече информация за "Стар Бат България" ООД може да получите ТУК