Проектант

КАД ПРОЕКТ ЕООД - лицензирана геодезическа и кадастрална фирма, работеща в района на Благоевградска област търси да назначи проектант геодезист за офиса си в гр.Благоевград.

ИЗИСКВАНИЯ:
- средно, средно-специално или висше образование /в сферата на архитектурата, строителството и геодезията/
- отлична компютърна грамотност / WORD, EXCEL, AUTOCAD, МКАД, ТПЛАН/
- работа с периферни устройства /принтери, скенери, плотери и др./
- умения за работа в екип
- опитът в сферата на геодезията е предимство

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Дейността на проектанта геодезист се състои в:
- извършване на работа свързана със софтуерна обработка на извършени полски или други измервания от екип на фирмата и последващото им обработване и изготвяне на проекти в необходимият им обем.
- работа с измервателна геодезическа техника и уреди свързано с разтоварване и качване на данни
- работа със специализиран геодезически софтуер / AUTOCAD, МКАД, ТПЛАН И др./

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Работа на пълен работен ден
- Трудов договор
- Отлични възможности за бъдеща професионална реализация
- Атрактивно заплащане и мотивация
- Добра работна обстановка
- Работа в мотивиран, амбициозен и професионален екип.

Кандидатите за обявената позиция, отговарящи на посочените изисквания следва да изпращат CV.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инженери

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

гр.Благоевград, ул.14-ти полк 2а

Дата:

08.11.2018

Организация:

Кад проект ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кад проект ЕООД може да получите ТУК