Електромеханик/ поддръжка на производствени машини

Във връзка с разширяване на производствения си капацитет в град Стара Загора търсим да назначим "Електромеханик" за поддръжка на производствени машини, поточни линии и съоръжения, със следните задължения:

Изисквания:
- подходящо за длъжността образование;
- умение да разчита електро- и машинни схеми;
- практически познания и умения за извършване на ремонтните дейности
- опит на сходна позиция в производствено предприятие е предимство;

Задължения:
- поддръжка на поточните линии, машини и съоръжения в предприятието в изправност.
- навременно и качествено отстраняване на възникналите повреди по машините и съоръженията.
- активно участие в извършваните планови и аварийни ремонтни дейности.
- попълване на техническата документация, определена за дейността.
- възможност за работа на смени;

Компанията предлага:
- добро възнаграждение с възможност за допълнително нарастване при постигане на добри резултати
- работа в развиваща се компания с добри позиции на пазара;
- работа в компетентен, динамично развиващ се екип;
- обучение и квалифициране на кадри без опит;
- петдневна работна седмица.
Възнаграждението се договаря съобразно опита, уменията и практическите познания по схемите на машините и съоръженията за поддръжка.За кандидати имащи и добри познания по промишлена електроника има допълнително индивидуално договаряне.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля да ни изпратите автобиография си с актуална снимка и телефон за обратна връзка. Всички кандидатури ще се разглеждат за длъжността, за която кандидатстват по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 850 до 1500 лева на месец

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

08.11.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК