Вътрешен одитор - гр. Бургас

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

Извършва вътрешен одит на всички функции (технически/търговски) в компанията съгласно одиторски стандарти и стандарти за качество
Извършва одити на системи/процеси и предоставя комплексни оценки на рисковете
Оптимизира процеси във всички технически области
Анализира причините за наличните отрицателни резултати от проведените вътрешни одити в техническите функции
Изготвя документация от направените вътрешни проверки и представя резултатите пред мениджмънта
Планира, проектира и изпълнява цялостен процес за управление на риска за организацията

ИЗИСКВАНИЯ

Висше образование в областта на Финанси, ИТ или други сходни инженерни позиции
Минимум 1 година опит в сферата на одита
Професионален опит в компании от „Голямата четворка“ и/или сферата на телекомуникациите ще се счита за предимство
Много добри компютърни умения – MS Office
Отлично владеене на английски език
Аналитични способности и коректност при работа с данни
Умения за работа под напрежение и в срокове

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

12.06.2019

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК