КОРАБЕН ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ - СУПЕРИНТЕНДАНТ

Отговорности:

- Организиране на поддръжка и ремонт на корабите, оперирани от компанията - м/т "Галакси Еко", п/к "Антей" и речни бункеровчици, с цел безопасна и ефективна експлоатация.
- Договаряне с доставчици на резервни части и техническо корабно оборудване. Осигуряване на технически бригади и контрол върху изпълнението и качеството на работата им.
- Подготовка и успешно провеждане на външни и вътрешни инспекции, докови ремонти.
- Изготвяне и следене на техническата документация и корабните сертификати, надлежна отчетност, спазване на бюджетната рамка.
- Водене на кореспонденция на български и английски език с местни и чужди администрации, организации, партньорски компании.
- Служебни командировки
- Познаване и спазване на актуалните международните стандарти, конвенции и кодекси. Следене и прилагане на текущи промени, с цел привеждане в съответствие със Системата от стандарти за управление и контрол на качеството и безопасността.

Изисквания:

- Техническо образование ДВГ или корабни машини и механизми
- Добри технически познания и опит в длъжността или на море като корабен механик от мин. 2 години
- Добри организационни и лидерски качества, умения за вземане на решения, комбинативност, спазване на срокове, адекватност при натоварване и спешност.
- Писмено и говоримо владеене на английски език

Компанията предлага трудов договор, добро възнаграждение, благоприятни условия и среда за работа в екип с опитни служители и екипажи.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

21.11.2018

Организация:

Космос Шипинг АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Космос Шипинг АД може да получите ТУК