Кулокранист

"Артстрой 1 Кънстракшън" ЕООД е строително-инженерна компания и част от опериращата вече 18 години на българския пазар фирма "АРТСТРОЙ ГРУП" АД.
Компанията се занимава с проектиране, подробно устройствено планиране, градоустройствен дизайн, строителство и контрол върху извършване на всички дейности по реализиране на строителните проекти на „АРТСТРОЙ ГРУП“ АД.
"Артстрой 1 Кънстракшън" ЕООД се старае да предлага най-високо качество на клиентите си, да работи в екип и да използва най-добрите практики в бранша.
С цел оптимизиране на корпоративната структура и разширяване на дейността си "Артстрой 1 Кънстракшън" ЕООД търси отговорни и опитни кандидати за позиция:

Кулокранист

Отговорности и задачи:
• Управлява, обслужва и наблюдава кулокранове и други повдигателни устройства, с различна товароподемност;
• Следи за правилното закрепване и разпореждане на товара;
• Познава принципното устройство и действие на ползваното краново съоръжение;
• Поддържа кулокрана в техническа изправност;
• Контролира закачането, повдигането, преместването и спускането на товари;
• Отговаря за правилната експлоатация на ползваното краново съоръжение;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания:
• Прецизност
• Отговорност
• Познаване на правилата за управление на кулокран, в частност SAEZ TL 50 с горно въртене и други повдигателни устройства;
• Усет за скоростта на повдигане и преместване на товарите;
• Придобита правоспособност за работа с кулокранове – II степен;
• Практически опит като кулокранист – минимум 2 год.

Ние предлагаме:
• Гарантиран месечен доход – целогодишна заетост;
• Коректни отношения и Трудов договор с бързо развиваща се фирма;
• Работа в динамичен екип, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание;
• Адекватно заплащане.

Ако възможността да се присъедините към нашия екип представлява интерес за вас, изпратете ни автобиография със снимка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

27.11.2018

Организация:

Артстрой 1 Кънстракшън ЕООД

Повече информация за Артстрой 1 Кънстракшън ЕООД може да получите ТУК