Автобусен механик

Описание

"ЮНИОН-ИВКОНИ" ООД - 26 години пътуваме във Вашата посока!

Вакантни позиция: "Механик"

Задължения:
* Диагностика и контрол техническото състоянието на транспортните средства преди, по време и след осъществяване на ремонт;
* Монтаж и демонтаж на детайли;
* Участва в поръчката и закупуването на резервни части;

Изисквания:
*Техническо образование по специалността /монтьор на транспортна техника, автотранспортна техника, автомобили и двигатели с вътрешно горене, т.н /
* Задълбочено познаване на устройството на съвременните автобуси/автомобили и технологичните процеси при ремонта
* С предимство, кандидати предишен опит с марките IVECO и OTOKAR

Предлагаме:
*Трудов договор;
*Коректно заплащане;
*Безплатен транспорт с автобусите на Компанията на територията на страната

Можете да получите информация чрез:
тел.0879356430 Благовест Сестримски
Уведомяваме Ви, че при кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изразите несъгласието си за съхранение в указания срок. Предоставените за тези цели лични данни ще бъдат съхранявани до една година от датата на подаването им и няма да бъдат трансферирани, с изключение на случаите, предвидени в закона. Имате право да получавате достъп до и поискате изтриването, поправянето или блокирането на личните Ви данни, ако обработката не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пазарджик

ж.к. АВТОГАРА СЕРДИКА АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА ет.2, КМ. МАРИЯ ЛУИЗА No 102

Дата:

29.11.2018

Организация:

Юнион-Ивкони ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юнион-Ивкони ЕООД може да получите ТУК