Електромонтьор Електрически инсталации

Описание

Отговорности на позицията:
- Изграждане на ел мрежи и инсталации;
- Извършва монтаж на апаратура в ел. табла по технологично задание
- Поддържане на изградената клиентска мрежа и инсталираната техника;
- Даване на регулярен отчет за свършената работа към прекия ръководител.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
От вас се очаква: - Познания по електроника и електротехника; - Средно специално или висше образование с техническа специалност е предимство; - Практически опит е предимство; - Желание за подобен тип работа и способност за работа в екип; - Способност за спазване на срокове; - Шофьорска книжка, кат. В – предимство.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Дата:

03.12.2018

Организация:

Апойнт Партнърс ООД

Повече информация за Апойнт Партнърс ООД може да получите ТУК