Електротехник- Добрич

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш клиент, голяма международна компания, с тривековни традиции в сферата на хранителната промишленост и най-големият преработвател на пшеница на Балканите, търсим да назначим:

Електротехник

Основни задължения:

- Осигурява по време на смяната си максимална готовност и правилна работа на електромеханичните машини и други отдели;
- Поддържа, инсталира, ремонтира и регулира оборудване и изпълнява електромеханични дейности по време на смяната си, с цел осигуряване на непрекъснато действие на инсталацията;
- По време на смяната си инспектира често производствените инсталации и други отдели, с цел идентифициране и отстраняване на електро-механични проблеми по съоръженията и оборудването;
- Поддържа постоянна комуникация с отделите и е информиран за всички електрически / механични проблеми, които изискват отстраняване;
- Извършва превантивна поддръжка в съответствие със съответния график;
- Гарантира, че работата по поддръжката не застрашава качеството, безопасността и хигиената на продуктите;
- Участва в изследването на проблеми с качеството на продуктите;
- При въвеждане на нови процеси или ново оборудване, или мащабни ремонти на производственото оборудване, участва в първоначалната настройка на параметрите на производствения процес в съответствие с предвидените стойности;
- Информира надзорника за всички забелязани нередности или проблеми при изпълнението на задачите си;
- Осигурява правилното попълване на всички документи на отдела;
- Участва в дезинфекцията на района и средствата за производство, като винаги носи изискващото се работно облекло и обувки и използва изискващите се лични предпазни средства;
- Спазва правилата за здравословност и безопасност на храните и отговаря за прилагането на безопасни работни практики, като използва специално работно облекло и обувки, в съответствие с изискванията;
- Извършва своевременно и правилно всяка друга работа, възложена му от неговия ръководител.

Изисквания:

- Висше образование – машинен инженер;
- Минимум 2-3 години стаж в завод;
- Основни познания за работа с компютър;
- Владеенето на английски език се счита за предимство;

Ако отговаряте на изискванията, а описанието на позицията провокира интерес у вас - не пропускайте възможността да кандидатствате още днес!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:
Машинен инженер

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Проектиране
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Добрич

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

01.02.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК