Инженер ОВИК

"Евротерм инженеринг" ООД е фирма специализирана в търговията, монтажа и сервизно обслужване на отоплителни и соларни системи.

Описание на длъжността и задължения:

- Търговия със съоръжения в сферата на отопление, вентилация и климатизация;
- Бързо и качествено обслужване на клиенти;
- Ръководене и организация на работния процес по обектите;
- Изготвя количествени сметки на база ръководените обекти;
- Изготвяне на оферти;

Изисквания:

- Опит и познания в областта на отоплителната техника;
- Техническо образование;
- Високо ниво на лична организираност;
- Опит с изготвяне на оферти;
- Отлични комуникативни качества;
- Свидетелство за управление на МПС;
- Добри познания по AutoCAD, MS Оffice (Excel, Word), Adobe Photoshop;
- Опит при работа със складови програми;
- Гъвкавост, организираност, комуникативност, работа в екип;

Нашето предложение:

- Конкурентно възнаграждение обвързано с атрактивна бонусна схема;
- Мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание;
- Фирмено обучение;
- Целогодишна заетост;
- Работа в динамична среда;

В случай, че предложението ни представлява интерс за Вас, можете да изпратите актуална автобиография и снимка чрез бутона за Кандидатстване.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 2500 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери
Специалист - качество

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Иван Сусанин 53

Дата:

05.12.2018

Организация:

Евротерм инженеринг ООД

Повече информация за Евротерм инженеринг ООД може да получите ТУК