Специалист

Описание

Специалист системи за сигурност и контрол
Описание и изисквания:
Фирма Пролок Системс ЕООД е с основна дейност инсталация и сервиз на системи за контрол на достъп и Видеонаблюдение. Екипът ни е амбициозен, образован, със завиден стаж в сферата на услугите.

Стремежът ни е, да удовлетворим максимално желанията на клиентите по отношение предлаганите от фирмата услуги

Разполагаме със собствени работни групи, включващи квалифицирани инженери, специалисти в областта на домофонните инсталации, системи за контрол на достъпа , видеонаблюдение и др.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Изграждане, монтаж, и поддръжка на домофонни системи и системи за контрол на достъп.
• Въвеждане в експлоатация на изгражданите системи.
• Окабеляване
• Диагностика и ремонтни дейности в гаранционен и извънгаранционен период
• Надлежно попълване и оформяне на съпътстващата фирмена документация при извършване
на сервиз и монтажи;
• Ежедневно внимателно и съвестно отношение към предоставените за работа машини, инструменти и транспортни средства;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ: • Прецизност, експедитивност и организираност при изпълнение на поставените задачи • Свидетелство за управление, категория В и достатъчен практичен опит в управлението на МПС; • Завършено минимум средно техническо образование; • Основни познания и интереси в областта на електротехниката, електрониката и телекомуникационният сектор. • Сръчност и умения за работа с различни инструменти и измервателна техника и апаратура. • Готовност за работа в екип и усвояване на нови знания и умения. • Добри комуникативни умения.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1300 лева на месец

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

23.12.2018

Организация:

Пролок Системс ЕООД

Повече информация за Пролок Системс ЕООД може да получите ТУК