Техник - инсталатор на интернет и телевизия

Ние предлагаме и внедряваме широка гама високотехнологични телекомуникационни решения за развитието на бизнеса. Реализираме проекти в дългогодишно партньорство с водещи компании в тази сфера. Фирмата се състои от млад и амбициозен екип - доказани професионалисти. Разполагаме с добре оборудвана материална база и ноу-хау.

Във връзка с разширяване обема на работа, търсим да назначим Техник - инсталатор на интернет и телевизия за гр.Варна.

Основните Ви задължения ще бъдат:
- Инсталация на интернет, сателитна и цифрова телевизия;
- Предоставяне на заявената услуга до адреса на крайния потребител;
- Работа в мобилен технически екип.

Ако Вие притежавате:
- Средно или висше образование;
- Отлични комуникативни умения и готовност за работа с клиенти;
- Инициативност и стремеж за постигане на максимално добри резултати;
- Опит на подобна позиция не е задължителен – ние ще Ви включим в програма за придобиване на специфични умения и познания, свързани с работата;
- Шофьорска книжка - категория B, активен шофьор.

Ние Ви предлагаме:
- Дълготраен професионален ангажимент;
- Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати;
- Бонусна система, стимулираща личното представяне;
- Отлична перспектива за професионално развитие;
- Предизвикателна и динамична работа, свързана усвояване на нови знания.

Ако сме предизвикали Вашия интерес, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, след което ще се свържем само с одобрените кандидати.

Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Профил:
Технически профил

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници

Населено място:

Гр. Варна

гр. София 1784 Източното крило под моста на 4-ти километър ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ-ВИНАРОВО КОЛЕЛО

Дата:

07.01.2019

Организация:

Ес Ди Кънстръкшънс ЕООД

Повече информация за Ес Ди Кънстръкшънс ЕООД може да получите ТУК