Техник ел.системи контрол / НТЗ за гр.Плевен

Описание

Основни задължения:
Извършва проверки по разкриване на неправомерно потребление на ел.енергия
Оказва съдействие на държавни и контролни органи при разкриване и разрешаване на случаите на неправомерно потребление
Отговаря за икономическите резултати на сектора
Управлява и отговаря за повереното имущество, техника и автомобили

Изисквания:
Висше/средно електротехническо образование
Четвърта квалификационна група съгласно ПБЗРЕУЕТЦЕМ
Много добри умения за работа с MS Office и SAP
Професионален опит – минимум 3 години
Шофьорска книжка – кат.В
Комуникативни умения и работа в екип
Работа в динамична среда

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

14.04.2021