Сервизен техник, електронна техника

За наш клиент, компания, с утвърдени позиции в сферата на производство, търговия и сервиз на електронни съоръжения, търсим да назначим:

Ключови отговорности:

• Инсталация, техническо обслужване и ремонт на електронна техника;
• Заявка и подсигуряване на необходимата контролно-измервателна апаратура, резервни части и инструменти;
• Обработка на прилежащата сервизна документация за извършените дейности.

Основни изисквания:

• Опит в сферата на поддръжка на електронна техника;
• Технически средно/ висше образование;
• Добра техническа експертиза, логическо мислене и сръчност;
• Работа в екип и дисциплина.

Предложението:

• Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Дългосрочна работа и коректно отношение.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати..

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.01.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК