Сервизен Инженер - поддръжка на клиентите в чужбина

„С.Д. Дизайн ” ООД е компания, която разработва, произвежда, продава и поддържа богата гама от електронни изделия- касови апарати, монофазни, трифазни и електромери с предплащане, LED осветление, тахографи и други.
Във връзка дейността си дружество търси да назначи Сервизен инженер - поддръжка на клиентите в чужбина, който да отговаря на следните

Изисквания:

• Висше Техническо Образование - в областта на Електрониката и Електротехниката;
• Отлично владеене на Английски език - писмено и говоримо;
• Владеене на Френски език е предимство;
• Опит на подобна длъжност е предимство;
• Познания в областта на сервизиране на хардуер за устройства, базирани на едночипови компютри;
• Умения при:
- работа с техническа документация, спецификации и стандарти;
- работа с компютър;
- работа с поялник, измервателна апаратура, токозахранващи устройства,ръчни инструменти;
• Лоялност, отговорност и екипно поведение.

Основни задължения и отговорности:

• Дистанционна техническа поддръжка на устройствата на клиентите от чужбина и в България;
• Регистрира постъпили оплаквания, рекламации и предложения от клиенти за подобряване на продуктите и услугите на организацията;
• Съдейства при извършване на сервизно обслужване на изделията.

Компанията предлага:

• Възможности за развитие в просперираща компания;
• Възможност да разширите своя опит и да придобиете нови познания;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Безсрочен трудов договор на пълен работен ден;
• Много добра работна среда в екип от професионалисти;
•Здравословни и безопасни условия на труд;
• Пакет допълнителни социални придибивки.

ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:

• Автобиография;
• Мотивационно писмо.

Месторабота: гр. София

При интерес от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография и мотивационно писмо на e-mail:marieta@incotex.bg
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Можете по всяко време да упражните правата си свързани с личните Ви данни, в това число правото Ви на информираност, правото на достъп, на изменение, на ограничаване и правото да бъдете „забравени” – да бъдат изтрити личните Ви данни. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:
Електрониката и Електротехниката

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Проектиране
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София , бул. " Христо Ботев" 28, ет.4

Дата:

24.01.2019

Организация:

ИНКОТЕКС ГРУП