АРХИТЕКТ

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш доверен клиент – строително-инвестиционна компания, която създава иновативни архитектурни проекти с високо качество и стандарт, търсим мотивиран кандидат за позицията:

АРХИТЕКТ

Описание на отговорностите на позицията:

Проектиране на цялостната концепция и визия на жилищните сгради на компанията;
Предлагане на решения за визията, техническите и работните проекти;
Координирате проектите си с останалите екипи и инженерни специалисти;
Авторски надзор и предлагане на технически решения по време на строителния процес на обекта;
Прилагане на основното съдържание на действащата нормативна уредба по регионално развитие, устройство на територията, геодезия, картография и кадастър, проектиране, изпълнение и контрол на строителството.

Подходящият кандидат притежава:

Висше образование, специалност „Архитектура“;
Професионален опит в проектирането – 5 години;
Отлични практически умения за работа с AutoCAD, Revit и Microsoft Office;
Отговорност и внимание към детайлите, инициативност и креативност;
Умения в изготвянето на устройствени планове ще се счита за предимство.

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение и годишен бонус;
Работно време: Понеделник – Петък; 09:00-17:30ч.;
Социални придобивки (Допълнително здравно осигуряване, служебен телефон и тиймбилдинг);
Разнообразна и динамична работна атмосфера;
Професионално развитие в стабилна и иновативна компания.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Профил:
Архитектура

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

01.02.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК