Инженер Телекомуникации - VoIP решения- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор –ТОП 10 компания за информационни и комуникационни технологии, доставчик на цялостни ИКТ решения за големи частни и държавни организации , търсим да назначим мотивиран професионалист, който да се присъедини към екипа им на позицията:

Инженер Телекомуникации - VoIP решения

Професионални Отговорности:

-Инсталира и поддържа продукти на компанията в обекти в София и извън София;
-Поддържа гласови телекомуникационни устройства и системи.
-Поддръжка на клиенти, разрешаване на инциденти свързани с мрежата за глас, специфични за оборудването на Avaya.
-Работи по широка гама от гласови услуги и решения на Avaya.
-Участва във внедряване на нова инфраструктура.
-Конфигурира системи за гласова комуникация.
-Спазва стандартите за качество, осигуряват добра техническа поддръжка, като същевременно поддържат стабилни и устойчиви мрежови услуги.

Компанията предлага:

-Работа в екип от опитни и мотивирани професионалисти;
-Атрактивно възнаграждение.
-Допълнителен бонус въз основа на представянето и резултатите;
-Социален пакет;
-Отлични възможности за допълнителни квалификации и професионално развитие.
-Работа в динамична и предизвикателна среда, по разнообразни проекти.

Профил на Успешния Кандидат:

-Добър опит в IP протоколи;
-Познания по телекомуникационен хардуера и софтуер.
-Опит по гласово оборудване и решения Avaya ще се счита за предимство.
-Познаване на Телеком индустрията и IT поддръжката, оперативни процеси и стандарти.
-Опит в диагностика и анализ на мрежови проблеми
-Професионален, позитивен, проактивен и екипно ориентиран подход;
-Мотивиран професионалист с отлични междуличностни и комуникативни умения
-Способност за ефективна и качествена работа под стрес.
-Желание и способност за обучение в най-модерните технологии.
-Нестандартно мислене

Квалификации:

-Висше образование в областта на ИT технологиите или Телекомуникациите;
-2 години опит в сферата на VoIP решения.
-Сертификати от водещи компании в областта на VoIP системите ще се считат за предимство.
-Добро владеене на английски език;
-Шофьорска книжка;
-Добри комуникативни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria has License № 2361 issued on 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

02.07.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК