ПТО СПЕЦИАЛИСТ

„Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

В момента, за наш доверен клиент, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Изисквания:

• Диплома за висше или средно техническо образование;
• Познаване на нормативната база в областта на строителството;
• Добра компютърна грамотност - MS Office, AutoCad и Internet;
• Опит в подготовката на тръжна документация (предимство)
• Познания при разчитането на строителна и проектна документация;
• Добри комуникационни и организационни умения, силна мотивация, инициативност, умения за работа в екип.

Отговорности и задължения:

• Изготвяне на количествени сметки, анализни и фирмени цени и оферти;
• Изготвяне на графици и технически предложения включващи стратегия за изпълнение, технология и начин на изпълнение на обектите.
• Възможност за интензивни командировки в страната (задължително).

Компанията предлага:

• Шанс да приложите целия си инженерен опит и да създадете нови инициативи за подобряване на техническите процеси;
• Получавате уникална възможност да управлявате текущите и предстоящите технически инициативи на лидер на световния пазар;
• Фирмено обучение, осигуряващо възможност за професионално развитие;
• Много добро заплащане + допълнителни бонуси.

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето актуално CV като посочите референтния номер на позицията.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК