ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ- София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Изисквания:
* Строително образование (Висше носи сериозно предимство);
* Задължителен опит на подобна позиция - минимум 1 година;
* Динамична и отговорна личност, с ясно изразени лидерски качества - управление и организиране на хора и машини;
* Комуникативност и способност за работа в екип;
* Английски език - писмено и говоримо (предимство).
* Свидетелство за управление на МПС - категория B.

Отговорности:
* Изпълнява оперативно ръководство на обекти на фирмата;
* Организира работата на поверените му строителни екипи;
* Контролира пряко изпълнението на строително - монтажните работи при стриктно спазване на техническата документация по зададения проект;
* Следи за спазването на трудовата дисциплина и здравословните и безопасни условия на труд на поверената му строителна площадка;
* Подготвя заявките за материали, механизация, работна сила;
* Следи за изпълнението на графика на обекта.

Компанията предлага:
* Много добро възнаграждение;
* Трудов договор, социални осигуровки и дългосрочна заетост;
* Коректност в трудовите отношения.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

20.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК