ИНЖЕНЕР - ПОДДРЪЖКА- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор - производител на решения за линейно движение и задействане, използвани в индустриалната автоматизация, медицински приложения, мобилни машини и промишлено разпределение на позицията:

ИНЖЕНЕР - ПОДДРЪЖКА

Изисквания:
· Висше образование в областта на механиката, електрониката или автоматизацията;
· Отлично познаване на електрическите устройства на машини, съоръжения, инсталации и контролно-измервателни уреди;
· Умения за работа с техническа документация, разчитане на хидравлични, електрически и електронни вериги;
· Опит - минимум 2 години;
· Английски - добро работно ниво.

Основни отговорности:
· Поддържа машините и съоръженията и извършва по график профилактика им;
· Извършва текущи инспекции, периодични и превантивни дейности за предотвратяване на проблеми по производството оборудване;
· Работи с техническа и производствена документация;
· Участва в имплементирането на нови машини и съоръжения в производството;
· Контролира и отговаря за ефективното използване на резервни части по време на ремонтните дейности.

Предложението на компанията:
• Отлично възнаграждение в зависимост от опита;
• Възможност да бъдете част от водеща компания в бързо развиващ се международен сектор;
• Стабилен проект с възможност за личностно и професионално развитие.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК