ИНЖЕНЕР - КОНСТРУКТОР- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти търсим да назначим опитен и мотивиран кандидат за позицията:

ИНЖЕНЕР - КОНСТРУКТОР

Какво очакваме от Вас:
• Подходящо висше образование с техническа насоченост - Машинен инженер;
• Задължителен опит на същата или сходна позиция - минимум 3 години;
• Опит в работата с AutoCad, SolidWorks, Creo, MasterCam, Autodesk, TopSolid или др;
• Свободно владеене на английски (немски език би бил сериозно предимство).

Какви ще са задълженията:
• Разработване и проектиране на стоманени конструкции, възли и компоненти;
• Изготвяне на техническа документация съгласно процедурите на техническия отдел, както и международните и вътрешни стандарти на компанията;
• Тясно сътрудничество с конструкторите от отдела в избор на дизайн на цялостни структури от различни продуктови линии;
• Участвайте в срещи, свързани с разработването и производството на прототипите;
• Изготвяне на чертежи и 3D модели на стоманени конструкции със специализиран софтуер.

Какво предлагаме:
• Отлично възнаграждение спрямо опита и уменията на одобрения кандидат;
• Отлични условия на труд;
• Отличен допълнителен социален пакет, включващ ДЗО, ваучери за храна, карта за градски транспорт/гориво за автомобил, карта за спорт и др.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете своята автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2600 до 2800 лева на месец

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

24.04.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК