ИНЖЕНЕР ПОДДРЪЖКА НА МАШИНИ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разрастване на дейността на своя клиент, Менпауър България търси активен и отговорен професионалист, който да се присъедини към екипа на компанията в гр. София, на позицията:

ИНЖЕНЕР ПОДДРЪЖКА НА МАШИНИ

Основните отговорности на позицията включват:

• Осигуряване на техническа поддръжка и разрешаване на възникнали проблемите с оборудване на клиента;
• Познаване на нуждите на клиентите и идентифициране на възможностите за продажба на нови услуги (оборудване и следпродажбено обслужване);
• Организиране на гаранционния процес, включително приемане и подаване на гаранционни искове;
• Провеждане и организиране на обучения на клиентите.

Подходящият кандидат притежава:

• Висше техническо образование – Машинен инженер или близка специалност;
• Комуникационни и презентационни умения;
• Компютърна грамотност;
• Писмен и говорим английски;
• Шофьорска книжка;
• Готовност за пътуване;
• Предишен опит в обслужването на промишлени машини е предимство.

Компанията предлага:

• Атрактивно възнаграждание;
• Всички нужни инструменти;
• Служебен автомобил, лаптоп и телефон;
• Социален пакет ( Допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна);
• Професионално развитие в международна компания с утвърдени стандарти.

Ако предложението ни Ви се струва интересно? Моля, изпратете ни своето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК