ЧЕРТОЖНИК ЗА СТРОИТЕЛНА КОМПАНИЯ- София

Описание

ЧЕРТОЖНИК ЗА СТРОИТЕЛНА КОМПАНИЯ
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор в гр. София - строителна компания, занимаваща се с фасадно проектиране, търсим да назначим:

Отговорности на позицията:
Изготвяне на технически и работни проекти или части от тях по задание на ръководителя на проекта;
Изготвяне на производствени чертежи по задание на ръководителя на проекта за окачени стъклени фасади, окачени вентилируеми фасади, дограми, парапети;
Изготвяне на детайли за окомплектовка на завършванията по периметъра на фасади;
Подготовка на необходимата документация за окомплектовка на производствени поръчки;
Калкулации за поръчка на материали, по задание на ръководителя на проекта.
Отговаря за спазването на правилата за осигуряване на техническа, пожарна и аварийна безопасност и безопасни и здравословни условия на труд на ръководените от него дейности и подчинени работници и служители.

Изисквания:
Завършено Средно/Висше техническо образование;
Професионални умения и умения за чертаене;
Опит с AutoCAD и MS Office;
Организираност, прецизност и отговорност;
Проявяване на стремеж за повишаване на знанията и квалификацията;
Владеене на чужд език (е предимство).

Компанията предлага:
Добро възнаграждение;
Встъпително обучение;
Трудов договор и осигуровки на реална заплата;
Стандартно работно време: 08:30 - 17:30 часа / Пон-Пет;
Възможност за реализация във водеща компания;
Допълнителна здравна застраховка.
Коректност и лоялност.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.03.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК