Конструктор- Пловдив

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш клиент – водеща международна производствена компания, търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция:

Конструктор

Отговорности:

• Обработване на конструктивни задачи ;
• Конструиране на детайли и възли и създаване на съответната конструкторска документация – чертежи, спецификации и т.н.;
• Съгласуване на изработените конструкторски решения с останалите членове от екипа;
• Отговорност за техническото ниво и качеството на изработените проекти, изчислителна документация и конструирани детайли и възли;
• Спазване на вътрешните конструкторски стандарти и вътрешно-фирмени процеси.

Изисквания:

• Висше образование в областта на машиностроенето;
• Много добри теоритични познания;
• Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо ;
• Познания и опит в работата с CAD системи и MS Office;
• Опит при конструиране на машинни елементи в производствено предприятие е предимство.

Компанията предлага:

• Отлични условия на труд;
• Много добро заплащане;
• Отличен социален пакет.

Ако това предложение ви е заинтригувало, не се колебайте, кандидатствайте! Ние ще се свържем само с предварително одобрени по документи кандидати.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК