РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТ- София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, лидер в строителния бранш, търсим мотивиран кадър за позицията:

РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТ

Отговорности:
Обезпечава изпълнителите на обектите с всички необходими документи, информация и материали;
Организира и ръководи изпълнението на СМР на поверените му обекти според плана и графика за изпълнение;
Координира работата на отделните специалисти и подизпълнители, като следи за качеството на изпълнението;
Успешно налага спазването на приетите фирмени стандарти за качество, здравословни и безопасни условия на труд, опазване на околната среда и др;
Събира необходимата, за издаване на обектите, документация от подизпълнители и доставчици.
Изисквания за позицията:
Висше или средно строително образование;
Опит в ръководенето на строителни обекти;
Познаване на нормативна база в строителството;
Отлични комуникативни умения;
Компютърна грамотност – владеенето на Microsoft Office и AutoCAD са задължителни;
Шофьорска книжка – кат. B;
Организираност и възможност за интензивно пътуване в страната.
Вие получавате:
Шанс да приложите целия си инженерен опит и да създадете нови инициативи за подобряване на техническите процеси;
Получавате уникална възможност да управлявате текущите и предстоящите технически инициативи на лидер на световния пазар;
Фирмено обучение, осигуряващо възможност за професионално развитие;
Добро стартово заплащане, което прогресивно расте спрямо Вашето развитие;
Допълнително здравно осигуряване;
Ваучери за храна на стойност 60лева.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.04.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК