ТЕХНИК НАСТРОЙЧИК- Пловдив

Описание

ТЕХНИК НАСТРОЙЧИК
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, част от международен концерн, лидер в аутомотив сектора, търсим да назначим:

Отговорности:
* Осигурява безаварийна и надеждна работа на машините.
* Осъществява контрол за правилната експлоатация на оборудването, своевременно смазване и извършване на превантивна дейност за недопускане на аварии.
* Участва в приемането и монтирането на нови производствени мощности.
* Анализира авариите и причините за престой и предлага мерки за ликвидирането им.
* Сътрудничи с отдела по качество при идентифициране на причините на лошо качество и определяне на средства за защита.
* Организира изпълнението на поръчки от производствения план.

Изисквания:
* Средно техническо образование;
* Работно ниво на английски език;
* Много добра компютърна грамотност;
* Възможност за работа на смени;
* Опит на подобна позиция се счита за предимство.

Компанията предлага:
* Постоянна работа в международна компания с високи професионални стандарти;
* Модерна и професионална работна атмосфера;
* Осигурен фирмен транспорт;
* Много добро възнаграждение.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете своя автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствията с изискванията на ЗЗЛД.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.04.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК