ТЕХНОЛОГ ИНСТРУМЕНТАЛНА ЕКИПИРОВКА

ИТД ЕООД е водещо българско предприятие с утвърдена репутация, произвеждащо висококачествени пластмасови изделия и инструментална екипировка. Фирмата търси да назначи:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Създава технология за всички детайли, възли и изделия, предназначени за производство.
• Прави пълни технологии на детайлите и възлите и предава в завършен вид технологичната документация, като се подписва на разработените от него технологии;
• Участва и предлага технологии при определянето на технически решения при проектиране на бласт- и шприцформи;
• Участва при разглеждането на офертни запитвания и предлага технологични решения при определяне на себестойността и срока на изработката на крайни изделия и възли;
• Преразглежда и анализира постъпващата конструктивно- технологична документация, с цел използване възможностите на машините и избира технология, отговаряща на качествено изпълнение и предвидения срок;
• Определя технологичните времена за изпълнението на всяка операция и проверява изпълнението;
• Съгласува при необходимост разработената технологична документация с ръководителя на цеха и ако е необходимо с представители на възложителя;
• Проверява изпълнението на технологичните операции и прави промени при необходимост като ги отразява в документацията;
• Спазва изискванията на всички държавни стандарти и нормали;
• Проучва разработки и технологични постижения в съответната област и прави предложения за тяхното внедряване.
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи от прекия ръководител или от ръководството на предприятието, свързани с работата му;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Опит на сходна позиция минимум 3 години;
• Отлична техническа грамотност и умения за работа с техническа документация;
• Опит с CAD/CAM продукти;
• Много добри комуникативни умения, умения за работа в екип;
• Способност за постигане на резултати в изключително интензивна работна среда;
• Осигурен фирмен транспорт.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Перспектива за развитие в успешна организация;
• Добри условия за работа;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Социални придобивки

ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете:
- Подробна автобиография

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. Съедиенение ул. Христо Ботев 22

Дата:

05.03.2019

Организация:

ИТД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИТД ЕООД може да получите ТУК