Технически ръководител - Ландшафтен архитект

Фирма Съни Гардънс OOД търси Технически ръководител за изграждане на обекти.
Ако сте отговорна и изпълнителна личност, която има опит в сферата на озеленяването, моля запознайте подробно с позицията, която предлагаме.

Какви ще са основните Ви задължения:

Изграждане на зелени площи:
- Ръковедене на екип до 5-7 души;
- Вземане на технически решения;
- Организиране на работния процес;
- Демонстриране и прилагане на знания в областта ;
- Следене за правилното извършване на всички дейности, при изграждане на градини.

Какви лични качества е добре да притежавате:

- Имат опит в озеленяването и напоителни системи;
- Отговорност, точност и коректност към поетите задължения;
- Прецизност, с внимание към детайлите;
- Комуникативност и умения за работа в екип;
- Амбициозност и изпълнителност;

С предимство ще се считат кандидатите, които:

- Притежават шофьорска книжка (кат.B) и са активни шофьори;
- Имат познания за автоматизирани напоителни системи;
- Завършили са или са в процес на обучение по горско стопанство, ландшафтна архитектура; парково строителство и други подобни дисциплини.

Какво предлагаме ние:

- Постоянна работа
- Добро или отлично възнаграждение(при показани резултати);
- Динамична работна среда в млад екип;
- Възможност за развитие при желание от Ваша страна;

При интерес към описаната работна позиция или нужда от допълнителна информация, моля свържете се с нас:

ланд. арх. Станислав Кусев – 0882 96 96 92;
ланд. арх. Димитър Милушев – 0899 95 31 23;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.03.2019

Организация:

Съни Гардънс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Съни Гардънс ООД може да получите ТУК