Главен инженер- Варна

Описание

Главен инженер
"Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

В момента, за наш доверен клиент - утвърдена в България производствена компания, отваряща производство в региона на Варна, търсим опитен кандидат за позицията

"Главен инженер"

Основни отговорности и задължения:
Отговаря за състоянието на машините и съоръженията, за добрата координация между звената в предприятието, както и за периодичното извършване на проверки на машините и съоръженията в съответствие с действащата нормативна база;
Извършване на периодичната проверка на знанията на съответните лица за подновяване на съответната квалификационна група по ел. безопасност;
Носи отговорност за ефективното използване на материално-енергийните ресурси и за допуснати замърсявания на околната среда;
Отговаря за точното водене и съхранение на архив от документация, чертежи и паспорти на съоръженията, както и за своевременното отразяване на всички ремонти, изменения и настройки на съоръженията в производствения комплекс;
Своевременно изготвяне и подаване на справки, заявки и документи, свързани с дейността на направлението при изпълнение на вътрешнофирмените и законови нормативни актове;
Отговаря за коректното и пълно попълване на цялата технологична документация и спазването на изискванията на Системата за управление на безопасността на храните в съответствие с IFS Food , както и на Системата за управление на качеството по GMP+ и HACCP.

Изисквания за длъжността:
Висше техническо образование;
Професионален опит: минимум 5 години на подобна длъжност в производствено предприятие със същия или сходен предмет на дейност;
Минимум IV квалификационна група по безопасност на труда при експлоатация на електрически уредби и съоръжения;
Компютърна грамотност: MS Office, софтуерни инженерни програми;
Владеене и ползване на английски език;
Умения за управление на хора, планиране на ресурси, организиране на процеси и вземане на решения;
Свидетелство за правоуправление на МПС.

Ако предложението Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето актуално CV като посочите референтния номер на позицията.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.03.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК