ПРОЦЕСЕН ИНЖЕНЕР -София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

ПРОЦЕСЕН ИНЖЕНЕР

Изисквания към кандидатите:
- Висше образование с техническа насоченост. За предимство ще се счита образование с направление Мехатроника, Машиностроене, Индустриални технологии и Металургия;
- Опит на подобна позиция минимум 2 години;
- Владеене на английски език, писмено и говоримо – много добро ниво;
- Владеене на CAD програмите на Autodesk и MS Office;
- Познания за работата и програмирането на CNC машини е предимство;
- Инициативност за решаване на възникнали в хода на работата проблеми;
- Умение за работа в екип.

Задълженията Ви ще включват:
- Организира технологичната дейност и отговаря за установяване и проследяване на технологичните процеси;
- Участва в проекти за усъвършенстване на технологичното състояние на оборудването, ангажиран е с инсталацията, приемането и профилактиката на оборудването;
- Прилага мерки с цел оптимизация на процесите в производство, ползвайки принципите на lean manufacturing;
- Предлага мерки за подобряване стойността и качеството на продуктите, участва в определянето на производствени цели (KPI) и отговаря за постигането им;
- Участва в проектирането и разработването на производствените процеси, анализира възможностите за внедряване на нови изделия;
- Изготвя работни инструкции и технологични режими, контролира прилагането им;
- Участва в обучението на служителите относно технологичните процеси.

Компанията предлага:
- Атрактивно възнаграждение и Социален пакет ;
- Възможности за обучение и кариерно развитие;
- Динамична и предизвикателна среда;
-Сигурност и стабилност в голяма международна организация.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Мехатроника, Машиностроене, Индустриални технологии и Металургия

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

30.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК