Инженер - поддръжка- Варна

Описание

Инженер - поддръжка
Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип – сте на правилната обява! В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

Изисквания :

· Висше техническо образование;
· Работа с конструктивна документация и познаване на действащите стандарти и номенклатури за крепежи, масла, греси, лагери и др., използвани по всички видове съоръжения и машини;
· Аналитично мислене, организираност, прецизност;
· Умение за работа в екип и комуникативност;
· 3 години професионален опит и трудов стаж на подобна позиция.

Основни отговорности на длъжността:

· Отговаря за изправността на машините и съоръженията в завода и тяхното ефективно използване;
· Ръководи, координира и контролира дейността по осигуряване на правилната експлоатация и надеждна работа на оборудването;
· Организира постоянен контрол за правилната експлоатация на машините и съоръженията и тяхната обезопасеност при работа;
· Участва при приемането на проектите за реконструкция и модернизация на оборудването и при пускането в експлоатация на новодоставени машини и съоръжения;
· Ръководи и контролира ежедневната поддръжка на машини и съоръжения на територията на завода
· Анализира степента на натоварване на машините;
· Анализира причините за възникнали аварии с машини и съоръжения и прави предложения за тяхното отстраняване и предотвратяване;
· Осигурява спазването на правилата за охрана на труда и безопасна работа при ремонта на оборудването;

Компанията ви предлага:

- Да имате водеща роля в изграждането на екипа, процесите и организацията на работа;
- Дългосрочна перспектива и възможност за лична изява в развитието на важен за стратегията на компанията процес по листообработване;
- Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;
- Да работите със съвременни методи;
- Съвременен подход и отношение към колегите в различните отдели;
- Модерна материално-техниеска база;
-Ваучери за храна 60 лева;
-Много добро заплащане (на база вашят опит и квалификация) + допълнителни бонуси;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.03.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК