Инженер - Техническа документация - гр. Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, международна компания, призната в световен мащаб, търсим мотивиран кандидат за позиция:

Инженер - Техническа документация:

Компанията предлага:

Много добро възнаграждение и възможност за професионално развитие;
Отличен социален пакет;
Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;

Отговорности:

Създава инструкции за сглобяване;
Изготвя и поддържа списък с материали (BOM)за всички произведени продукти;
Сътрудничи с R&D отдела за успешното внедряване на нови продукти.

Изисквания:

Висше техническо образование (електроника, машиностроене, автоматика);
Умения за създаване и разчитане на техническа документация;
Добро владеене на английски език;
Практически умения за работа с ERP и CAD (CorelDraw, Solidworks) – предимство .

Това е Вашата възможност да се докоснете до добрите практики, като станете част от екипа на международна компания с високи стандарти на работа.
Очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК