Ръководител отдел “Поддръжка”- София

Описание

Ръководител отдел “Поддръжка”
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За работа в завода на един от нашите партньори – утвърдена международна производствена компанията търсим мотивиран и амбициозен специалист за позицията:

Ръководител отдел Поддръжка

Отговорности:
-Ръководство на екип от специалисти за осигуряване на без аварийна работа на оборудването в Завода;
-Разработване планове за профилактичните и текущи ремонти и изпитанията на оборудването;
-Организиране качествен ремонт и модернизацията на оборудването;
-Привличане на външни организации за извършване на ремонтни дейности;
-Изготвяне на заявки за снабдяване с материали и резервни части;
-Организиране воденето на отчетната документация;
-Организиране монтажа и изпитването на оборудването;
-Организиране приемането на новоизградени и реконструирани съоръжения;

Изисквания:
-Висше техническо образование;
-Мин. 3год. опит на сходна позиция;
-Умение за екипна работа;
-Добра компютърна грамотност, умения за работа с Word, Excel;
-Работно ниво на английски или немски език - предимство;

Компанията предлага:
- Възможност за успешна кариера в утвърдена международна компания;
- Дългосрочна ангажираност в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
- Социални придобивки;

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.03.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК