Технически ръководител – част Електро- Пловдив

Описание

Технически ръководител – част Електро
Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
Менпауър България търси опитен специалист, който да заеме позицията:

Отговорности:
- Ръководи оперативно, технически и административно работата на обектите;
- Следи за точното изпълнение на техническия проект, ръководи и контролира всички видове монтажни дейности по електрическите инсталации, машини и съоръжения;
- Своевременно съставя актове за всички извършени работи, както и нужната екзикутивна документация.
- Изготвя заявки за необходимите материали за изграждане на обекта и ги представя на управителя на фирмата;
- Участва в процеса на офериране на проектите и изготвянето на тръжни процедури.

Изисквания:
- Висше техническо образование – електро специалност;
- Опит на подобна позиция – минимум 2 години;
- Добра компютърна грамотност;
- Организираност, инициативност и отговорност.

Компанията предлага:
- Реализация в компания с високи професионални стандарти;
- Добро заплащане и условия на труд;
- Професионално развитие и усъвършенстване;
- Въвеждащо фирмено обучение.

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК