Чертожник

AKOMX е частна компания, предлагаща outsourcing drafting,създадена от българи,базирана в Калифорния, притежавана и управлявана от опитни професионални инженери и архитекти, които са били част от строителната индустрия от много години.
За наш партньор в гр.София имаме наши представители, с тяхна помощ търсим да назначим:

ЧЕРТОЖНИК НА REVIT
Отговорности на позицията:
Изчертаване на детайли.
Изготвяне на технически и работни проекти за инженерни и архитектурни компании.

Изисквания:
Професионални умения и умения за чертаене;
Опит с Autodesk-REVIT
Организираност, прецизност и отговорност;
Проявяване на стремеж за повишаване на знанията и квалификацията;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография на посочения имейл : akomx.jobs@gmail.com или се свържете с нашите представители на посочения телефон.

Очакваме Ви!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
Добри познания на Autodesk-REVIT.

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1600 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инженери