Експерт по контрол на качеството на сервизната дейност- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Вие не сте изключение!

Наш клиент е АЛД Аутомотив България, дружество от групата на Societe Generale, водещата компания, специализирана в предоставянето на услугите оперативен лизинг с включено пълно обслужване и управление на автопарка на своите клиенти в 43 страни по света. Екипите във всяка една от тези държави работят в сътрудничество със своите международни колеги, с цел изграждането на персонализирани партньорства, които най-добре да отговoрят на нуждите на клиента.

За техния Оперативен отдел в момента търсим мотивиран специалист с опит в автомобилната индустрия и извършването на оценки на щети, ориентиран към детайла и клиента на позиция:

Експерт по контрол на качеството на сервизната дейност

Обхват на позицията: За офиса си в София, компания АЛД България, търси човек за позицията Експерт по контрол на качеството на сервизната дейност, който ще изпълнява координираща роля между клиента и партньори на компанията - оторизирани автосервизи в София и околността, като ще отговаря за събиране на документация, следене на срокове и качеството на изпълнение на услугата по автомобила.

Основни задължения и отговорности:

* Създаване и проследяване на процеса по заявяване, завеждане и отстраняване на щети;
* Стриктно оценяване на ефективността и качеството на сервизната дейност;
* Проследяване на процеса на ремонт на превозните средства;
* Проактивен подход за откриване и разрешаване на проблеми, възникнали в процеса, чрез преговори с фирмите подизпълнители -сервизи;
* Оптимизиране на процеса по отношение на „Take-from-service-Return to-customer“;
* Отговаря за оценка на щети, изчисления, искове за завеждане на щети и претенции;
* Извършване на цялата комуникация с клиентите и информирането им за разходите, които трябва да им бъдат отразени, и фактурирането им.

Компанията предлага:

* Конкурентно възнаграждение;
* Много добър социален пакет и условия на труд;
* Възможност за работа в компания, лидер в своята област;
* Ползване на служебен автомобил;
* Работа в динамичен и млад екип.

Основни изисквания:

* 1-3 години професионален опит в завеждането на щети и оценка на щетите в автомобилния сектор;
* Завършено средно/висше образование в сферата на автомобилната/транспортната индустрия се счита за предимство;
* Владеене на английски език на добро работно ниво е предимство;
* Отлична работа MS Office пакет;
* Активна шофьорска книжка кат. В;
* Добре организиран, комуникативен и с внимание към детайла.

All applications will be treated strictly confidential.

Only short-listed candidates will be contacted.
HRS Bulgaria has License № 2361 valid from 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

02.05.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК