КООРДИНАТОР ЗА БОРБА С НЕФТЕНИ РАЗЛИВИ

Космос Шипинг“ АД е компания с над 25 годишна история в шипинга, специализирана в управлението на проекти и кораби. За офиса си в град Варна търсим да назначим:

/OIL SPILL RESPONSE CO-ORDINATOR /

Изисквания към кандидата:

- Завършено висше морско образование – специалност „Навигация“;
- Палубен офицер (2-ри или ст. пом.) със стаж на съответната позиция минимум 3 години;
- Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо. Владеенето на руски език е предимство;
- Много добри познания на процедурите за управление на кораба и системата за управление
на безопасността;
- Участието в дейности по борба с нефтени разливи е предимство;
- Преминато обучение за назначено лице на компанията по ISM code (DPA);

Задължения:

- подготовка, организация и провеждане на тримесечни учения;
- провеждане на ежемесечна инвентаризация, следене на плановете за поддръжка на оборудването за борба с нефтени разливи;
- изготвяне и изпращане на тримесечни отчети за проведените учения на EMSA;
- тясна координация с оператора и техническия суперинтендант;
- участие при бункер-операции.

Ние предлагаме:
- Работа в екип от специалисти в управелнието на кораби;
- Обучение и възможност за професионално развитие;
- Постоянен трудов договор, коректни трудови отношения;
- Служебен автомобил, мобилен телефон, лаптоп.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуална снимка. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденцикалност и съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 2500 лева на месец

Категория:

Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

11.04.2019

Организация:

Космос Шипинг АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Космос Шипинг АД може да получите ТУК