Технически ръководител /направление "Хидроизолации"/

Със своя над 20-годишен опит "Ви Джи Еф Инженеринг" е сред водещите фирми в България, специализирана в областта на консултациите, доставките и инженеринга на иновативни строителни решения в четири основни направления:
- Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
- Иновативни системи за ландшафта и зелената инфраструктура;
- Хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
- Интегрирани фотоволтаични системи за плоски и скатни покриви.

Във връзка с разширяване на нашата дейност, обявяваме свободно работно място, за позицията "Технически ръководител"/направление "Хидроизолации"/

Вашите задачи, като Технически ръководител, ще бъдат свързани с:

- Организиране, ръководене и контролиране изпълнението на строителните и монтажните работи по обем, време и качество, като давате постоянни указания на изпълнителите;
- Изготвяне актове за приемане на основата, за скрити работи и за количествено-стойностните сметки;
- Изготвяне на месечни отчети за обема на СМР дейността;
- Изготвяне на месечни и календарни графици за изпълнение на СМР;
- Наблюдаване работата на работниците и разпределяте работа им съобразно графиците на обектите;
- Ръководене на работниците, провеждане на инструктажи и следене за спаване на здравословните и безопасни условя на труд.

Основните ни изисквания към всеки подходящ кандидат:

- Завършено строително образование;
- Опит като технически ръководител - минимум 2 години;
- Опит във взаимоотношенията със строители, проектанти, надзорници и особено с ръководенето на работници;
- Добра комуникативност;
- Валидна шофьорска книжка;
- Нагласа за продължителни командировки на територията на страната.

Нашето предложение към Вас:

- Възможност за професионална реализация;
- Работа в млад и амбициозен екип в приятна работна обстановка по интересни проекти;
- Регулярни фирмени обучения;
- Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
- Допълнителен пакет социални придобивки;
- Осигурен служебен автомобил, телефон, лаптоп и работно облекло.

Всеки, проявил интерес към позицията, може да изпрати своята професионална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София бул. "Проф. Цветан Лазаров" 115

Дата:

17.04.2019

Организация:

"Ви Джи Еф Инженеринг" ЕООД

Повече информация за "Ви Джи Еф Инженеринг" ЕООД може да получите ТУК