Контрольор качество в производството- Бургас

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори – производствена компания, търсим мотивиран кандидат за позицията:
Машинен оператор в производството

Отговорности и задължения:
- Осъществява контрол на качеството на производствения процес;
- Анализира несъответствията и предлага корективни действия за подобрения;
- Следи за изпълнението на контролните планове на работните места;
- Осъществява входящ/изходящ контрол и регистрира резултатите;
- Изготвя протоколи от измервания при внедряване на нови изделия в производството и управление на мостри;
- Прави необходимите замервания при стартиране на производство и го одобрява;
- Спазва всички свързани с Управление на качеството процедури, изисквани от стандартите на Качество.

Изисквания:
- Висше или средно техническо образование;
- Добра компютърна грамотност;
- Познаване на изискванията на ISO 9001 ще се счита за предимство;
- Прецизност, самостоятелност и отговорност;
- Готовност за работа на смени.

Предлагаме:
- Възможност за професионална реализация в динамична среда с перспективи за развитие;
- Много добро възнаграждение;
- Допълнителни бонуси при постигане на производствените цели;
- Безплатен фирмен транспорт;
- Ваучери за храна.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.04.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК