Технически ръководител

Фирма, с утвърдени традиции и професионализъм в областта на строителството, търси да присъедини към своя колектив Технически ръководител

Основни задължения и отговорности:
• Организира, ръководи и контролира работата на поверените му обекти;
• Отговаря за качествено и своевременно извършване на СМР;
• Координира дейността на подизпълнители;
• Подготвя заявки и следи качеството на материали, механизация и работна сила;
• Организира воденето и съхраняването на техническата документация;
• Съставя отчетна документация.
• Възможност за командировки.

Изисквания към кандидата:
• Опит като технически ръководител на обект
• Много добри организационни и управленски умения;
• Възможност за командировки;
• Умение за работа в екип;
• Валидна шофьорска книжка.
Средно или висше строително образование;

Фирмата предлага:
• Отлични условия на работа;
Служебен автомобил;
Служебен лаптоп;
Служебен телефон;
Платени командировки;
Осигурени нощувки;
Работно облекло;
Атрактивно заплащане, съобразено с условията на пазара;

• Възможност за професионално развитие в екип от професионалисти в сферата на строителството.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка, само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. Пловдив ЖК Тракия бл. 110

Дата:

23.04.2019

Организация:

СК ЕКСПРЕССТРОЙ ЕАД

Повече информация за СК ЕКСПРЕССТРОЙ ЕАД може да получите ТУК