Технолог Механообработка- Севлиево

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
Във връзка с разрастване на дейността на своя клиент, Менпауър България търси активен и отговорен професионалист, който да се присъедини към екипа на компанията в гр. Ловеч, на позицията:

Технолог Механообработка

Основните отговорности на позицията включват:

◙ Анализира производствените резултати в сътрудничество с инженерите качество и производствените супервайзори;
◙ Изготвя инструкции за производствения процес и избработването на технологии;
◙ Предлага и изготвя програми, настройва машини с цел подобрение на производствения процес;
◙ Извършва валидация на промените по процеса и инструменталното оборудване.

Подходящият кандидат притежава:

◙ Висше техническо образование - технология на материалите; гореща или студена обработка на метали и др.;
◙ Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
◙ Познаване на стандартите за сертификация;
◙ Компютърни умения (MS Office);
◙ Писмен и говорим английски или немски език.

Компанията предлага:

◙ Атрактивно възнаграждание;
◙ Социални придобивки;
◙ Работно време: Понеделник – Петък; 09:00-18:00ч.;
◙ Възможност да станете част от бързоразвиваща се компания;
◙ Шанс да развиете и утвърдите професионалните си умения в конкурентна среда;
◙ Работна среда, оборудвана с високотехнологични съоръжения.

Ако предложението ни Ви се струва интересно? Моля, изпратете ни своето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Севлиево

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.04.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК