Заварчик Аргон и Монтажник на ОВК системи с валиден формуляр за работа А1

Описание

Вашите задачи:
• Заваряване на тръбопроводи, части от инсталации и на строителни детайли от листов метал
• Контрол на заваръчните шевове и евентуално допълнително обработване
• Запояване, завинтване и закрепване на строителните елементи
• Работа по технически чертежи
• Инсталиране на отоплителни тела, евентуално полагане на системи за повърхностно или подово отопление
• Монтаж на тръбопроводи и на строителни елементи на инсталации за съоръжения за водоснабдяване и канализация (респ.демонтаж)
• Подготвителна работа за полагане на тръби, при това извършване и на пробиви в стени и тавани
• Заваряване, спояване, поставяне на винтове и скрепяване на тръбопроводи и строителни елементи от листов метал
• Инсталиране, настройка и проверка на системите за измерване, управление и регулиране и на съорженията за контрол, като спирателен кран, регулиращ вентил, температурен датчик, уреди за измерване на налягането
• Монтаж, свързване и настройка на подготвителните инсталации за парното отопление, за топлата вода и за пречистване на водата, на съоръженията за подаване на гориво за отоплението и на другите инсталации за добив на енергия
• Изолиране и уплътняване на строителните елементи, извършване на тестове за плътност
• Соларни инсталации, термопомпи със съответните тръбопроводи, температурни датчици, инсталиране на устройства за управление и регулиране
• При оздравителни работи да се извърши демонтаж на старата инсталация
• Пускане в експлоатация на захранващите технически инсталации, предаването им на клиентите и инструктиране на последните относно експлоатацията им
• Поддръжка и ремонт на техническите инсталации за захранване
• Проверка на фуккционирането, контрол на строителните елементи, проверка на електрическите връзки
• Почистване на частите на инсталациите и тръбопроводите

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 4500 до 5000 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

24.04.2019

Организация:

ИНТЕРКОН БГ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИНТЕРКОН БГ ЕООД може да получите ТУК