Технолог - Супервайзор- Велико Търново

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, водещ производител и дистрибутор на безалкохолни напитки в България търсим да назначим:

Технолог - Супервайзор

Отговорности:

Организира производството на безалкохолните напитки по асортимент, качество и опаковки
Организира разпределението на хора, по смени и машини, води обучения свързани с производтсвените процеси
Осигурява нормална работа на поточните линии и правилния технологиччен процес, като следи процесите и отстранява възникнали аварии
Анализира натоварването на производствените мощности
Подготвя всички необходими справки, води отчет на продукцията и разхода на суровини и материали
Организира и контролира редовното и качествено извършване на профилактиките на бутилиращите линии и следи за спазване на реда при провеждането им
Отговаря за качеството на произведената готова продукция, сроковете на изпълнение

Изисквания:

Завършено висше образование (Университет по хранителни технологии или ХТИ София)
Професионален опит: над две години трудов стаж по специалността
Лидерски и организаторски умения
Владеене на английски език на работно ниво
Отлични компютърни умения

Компанията предлага:

Отлично възнаграждение
Атрактивен бонус обвързан с резултати
Възможност за развитие в стабилна компания
Отлична работна атмосфера
Допълнителен социален пакет
Осигурен обяд и напитки по време на работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

30.05.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК