Ръководител, склад

Джи Пи Груп АД e един от лидерите в България в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.

За наша складова база търсим да назначим:

Основни изисквания:

- Средно образование;
- Опит на сходна позиция в строителния бранш- мин. 2години.
- Много добра компютърна грамотност -MS Office, интернет приложения,
- Познаване на номенклатурата от строителни материали;
- Способности за работа в екип;
- Изпълнителност, честност, лоялност.

Отговорности и задължения:

- Извършва цялостната дейност по приемане, съхраняване и предаване на стоки и материали от склада;
- Организира приемането, комплектуването и подреждането на стоките и материалите;
- Оформя необходимите документи при отпускане на стоки и материали от склада и води отчетност за дейността по приемане и отпускане на стоки и материали;
- Извършва контрол относно количеството и качеството на постъпващите в склада стоки и материали;
- Участва в извършваните инвентаризации и изготвянето на протоколите за наличностите в склада;
- Следи за правилното съхранение на постъпилите в склада стоки и материали;
- Следи за хигиената и достъпността на складовите помещения;

Ние Ви предлагаме:

- Коректно отношение от страна на работодателя;
- Трудов договор, добро възнаграждение и реални осигуровки;
- Обучение във връзка с използваната складова система;
- Дългосрочна заетост на трудов договор
- Допълнителни социални придобивки

За да станете част от екипа ни, моля, изпратете CV.

На интервю ще бъдат поканени само кандидати, отговарящи на описаните по-горе изисквания.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

07.05.2019

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК