СТРОИТЕЛНИ СПЕЦИАЛИСТИ И РАБОТНИЦИ

Във връзка с разширяване на дейността, търсим строителни специалисти и работници част ел, вик и довършителни работи
Изисквания за квалифицирани строителни работници :
• .полагане фаянс и теракот,
• бояджии, шпакловчици,
• работници сухо строителство,
• ел специалисти
• вик специалисти
• монтажници
• заварчици
• други строителни специалисти

Основни отговорности:
• Стриктно изпълнение на правилата за безопасност на труда на работната площадка;
• Спазване на трудовата дисциплина;
• Отговорност към поеманите задължения, дисциплинирана и неконфликтна личност;
• Отговорност за правилната експлоатация на повереното му работно оборудване.
• Работата е свързана със спазването на високи строителни стандарти и отговорности

Предимства:
• Практически опит в областта в която работят, /Предишен опит на подобна позиция e предимство.
• Завършено средно/средно специално образование;
• Сертификат за допълнителна квалификация - предимство;
• Стаж по специалността;
• Шофьорска книжка;

Условия :
• Постоянен трудов договор;
• Много добро възнаграждение;
• Добри работни условия за работа;

Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, които ни предоставяте, са лични и подлежат на защита по смисъла на ЗЗДЛ

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 2000 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Специалист - качество

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

09.05.2019

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК