ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО- Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, търсим монтивиран и отговорен човек, който да назначим на позиция:

ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО

Основни отговорности:
Участие в разработването на нови продукт;
Организиране и осъществяване на предварителен, текущ и последващ вътрешен контрол;
Изпълнение на планове за действие за подобряване на качеството;
Контролиране, организиране и създаване на работни инструкции за контрол;
Координиране на всички рекламации в производството и предприемане на коригиращи и превантивни действия;
Управление на специфични за клиента изисквания и годишни изисквания.

Изисквания:
Висше Инженерно образование;
Опит на подобна позиция;
Познаване на инструменти за качествено инженерно подобряване;
Отлично владеене на английски език – писмено и устно;
Много добрo познаване на Excel се счита за предимство.

Компанията предлага:
Шансът да станеш част от професионалния екип;
Перспективи за професионално развитие;
Възможност за прилагане на професионалните ви умения и знания и придобиване на нови компетенции;
Конкурентно възнаграждение и бонуси.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК