Организатор строителна и техническа дейност - Варна

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой уважаван клиент – лидер в областта на проектирането и изграждането на инсталации, устройства и транспортни съоръжения за природен газ, мотивиран кандидат на позицията: Организатор строителна и техническа дейност (гр. Варна)

Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение на трудов договор;
- Социални придобивки (Допълнително здравно осигуряване, служебен телефон);
- Динамична и предизвикателна работа на територията на гр. Варна;
- Професионално развитие в стабилна и иновативна компания.

Вашите отговорности ще включват:
- Изготвяне на задания за проектиране и/или реконструкция и надзор на процеса на проектиране;
- Работа с проектна документация и изготвяне на КСС;
- Изготвяне на задания за СМР и участие в избора на подизпълнители/доставчици;
- Цялостен контрол на СМР и водене на необходимата документация;
- Oперативната работа по съгласуването на проектната и друга документация с държавни и местни институции.

Изисквания за позицията:
- Висше техническо образование (Инженерна насоченост);
- Познания за работа с техническа документация;
- Валидна шофьорска книжка - кат. В;
- Организационни и комуникативни качества
- Предишен опит с проекти с проводи от стоманени тръби се счита за предимство.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК