ТЕХНИК - МЕХАНИК- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш лоялен партньор търсим да назначим:

ТЕХНИК - МЕХАНИК

Изисквания към кандидатите:
Средно специално (професионално) или висше техническо образование и група по заваряване;
Опит на сходна позиция;
Умения за работа с диагностична и измервателна апаратура;
Умения за разчитане на технически чертежи;
Компютърна грамотност;
Умения за работа, както в екип, така и самостоятелно;
Готовност за работа на смени.

Задълженията Ви ще включват:
Поддръжка и контрол на работоспособността и доброто техническо състояние на механичната и хидравличната части на машините и съоръженията;
Активно участие в профилактиката и ремонта на оборудването;
Организация на технически прегледи, ремонти и изпитания на механичното оборудване;
Осигуряване на ремонт при възникване на аварии по машините;
Водене на отчетност за състоянието на машните;
Контрол на безопасността.

Компанията предлага:
Работа в международна, постоянно развиваща се компания;
Встъпително обучение;
Организиран транспорт;
Престижен социален пакет;
Атрактивно възнаграждение + бонусна система.
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля
изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.09.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК